Vakantie zwemles

  • Snelcursus zwemmen in de meivakantie:

Verbeter in korte tijd de zwemvaardigheid van uw kind!

De Lansingh organiseert na de successen van de vorige snelcursussen zwemmen een nieuwe zwemcursus in de meivakantie. Doel van de zwemcursus is zwemvaardigheid van de kinderen in een kort tijdsbestek bij te spijkeren, te verbeteren en te versnellen.

Tijden de zwemcursus werken de kinderen 5 dagen intensief 1,5 uur per dag gedurende de vakantie aan de zwemvaardigheid. De zwemcursus wordt alleen aangeboden aan zwemleskinderen van De Lansingh die zwemmen in niveau ZWART. Wees er snel bij want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Wanneer

De lessen van de zwemcursus worden gegeven op dinsdag 1/5, donderdag 3/5, vrijdag 4/5, maandag 7/5 en dinsdag 8/5 van 08.30 tot 10.00 uur in het instructiebad. De zwemcursus staat los van de reguliere groepszwemlessen die tijdens de vakanties in afgeslankte vorm doorgaan.

Aanmelden

Aanmelden kan tot 28 april bij de receptie van De Lansingh. De kosten van de zwemcursus moet bij de inschrijving worden voldaan.

Kosten

De kosten van de zwemcursus bedraagt € 63,90 voor 7,5 uur extra zwemles in de meivakantie.

  • Reguliere zwemles tijdens vakantieperiodes:

Tijdens de Herfst-, Voorjaars- en Meivakantie gaan de reguliere groepszwemlessen in afgeslankte vorm door in de namiddag (zie rooster bij de receptie). De zwemlesgroepen op de woensdagmiddag verhuizen naar de woensdagochtend en de zaterdagochtend blijft gehandhaafd. Bent u verhinderd dan kunt u een afspraak maken voor een inhaalles.

  • Vakantierooster 2011-2012 Krimpense scholen:

Herstvakantie 17 t/ 21 oktober

Kerstvakantie 26 december t/m 6 januari

Voorjaarsvakantie 27 februari t/m 2 maart

Paasvakantie 6 t/m 9 april

Meivakantie 30 april t/m 9 of 11 mei

Hemelvaart 17 en 18 mei

Pinksteren 28 mei

Zomervakantie 6 of 9 juli t/m 17 augustus

 

 
 
 

Van Ostadelaan 4
2923 AM Krimpen aan den IJssel (0180) 516233 (0180) 552776 zwembad@krimpenaandenijssel.nlzwembad@
krimpenaandenijssel.nl