Op dinsdag 9 augustus start het huttendorp bij het jongerencentrum Big Bear voor alle Krimpense kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Op vrijdag 12 augustus is het resultaat te bewonderen van alle creativiteit.
Dit jaar staat alles in het teken van de Jungle. Denk aan Tarzan en Jane, Mowgli en Pocahontas. Maximaal 300 kinderen kunnen zich hier uitleven om een prachtige hut te maken.
Kaartverkoop
Kaarten zijn alleen nog vandaag, 5 augustus te koop bij Big Bear, Krimpenerbosweg 1. De hele week meedoen kost € 15,-, een dagkaart voor donderdag of vrijdag kost € 5,-. Tijdens het huttendorp zijn eventueel overgebleven kaarten te koop in de grote tent bij Big Bear. Meer informatie: www.jcbigbear.nl of bij Marrianne den Uil, marriannedenuil@stjjmh.nl , tel: 06-52695851 of Jeroen Schotting, jeroenschotting@stjjmh.nl , tel: 06-25179684.


